array(44) { [0]=> object(stdClass)#1083 (9) { ["title"]=> string(130) "9-11 сыныптарға арналған республикалық олимпиадасының аудандық кезеңі" ["body"]=> string(5146) "



Жалпы білім беретін пәндер бойынша 9-11 сыныптарға арналған республикалық олимпиадасының аудандық кезеңінің қорытындысы:
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер бойынша:
Физика пәні- 9 сынып оқушысы Куатбеков Ильяс 3 орын, 10 сынып оқушысы Жуматаев Нұрасыл 2 орын,дайындаған мұғалімі Тулкибаева Гульшахар Математика пәні- 9 сынып оқушысы Хасен Еркежан грамота, дайындаған мұғалімі Еркеғали Жансая Химия пәні- 10 сынып оқушысы Муратов Ерали грамота, дайындаған мұғалімі Гареева Алия Биология пәні- 11 сынып оқушысы Өмірзақ Ақжарқын грамота, дайындаған мұғалімі Садуақасова Алтынай
Информатика пәні - 10 сынып оқушысы Тәжібай Әміржан 3 орын, дайындаған мұғалімі Мукушев Жанарбек
Қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы пәндер бойынша:
Қазақ тілі- 9 сынып оқушысы Амангелді Медина 3 орын, дайындаған мұғалімі Хасенова Эльмира
11 сынып оқушысы Ергалиева Аделя 2 орын, дайындаған мұғалімі Мухтариханова Алуа
Орыс тілі -10 сынып оқушысы Мырзабай Алтынай 3 орын, дайындаған мұғалімі Абильдина Роза
9 сынып оқушысы Бақтыбай Алуа,11 сынып оқушысы Есимханова Айғаным грамота, дайындаған мұғалімі Нургожаева Алия
Қазақстан тарихы -11 сынып оқушысы Әбдуәлі Ұлжан 3 орын, дайындаған мұғалімі Сайпилова Амина
Ағылшын тілі - 9 сынып оқушылары Ақылбек Қасымжомарт 1 орын, Бейсенова Алуа 2 орын, Ластаева Айяжан 3 орын, дайындаған мұғалімі Идрис Маржан.
10 сынып оқушылары Рысбекова Алия 1 орын, дайындаған мұғалімі Иманбаева Бакытгуль
10 сынып оқушысы Илькеева Аяна 2 орын, дайындаған мұғалімі Мерей Март
11 сынып оқушылары Аманжол Самира 2 орын, дайындаған мұғалімі Алиуллаева Әйгерім
Мустафина Анель 2 орын, дайындаған мұғалімі Аскарова Эльмира
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ !
Шәкірттеріміздің білімге деген құштарлығы арта түсуіне тілектеспіз!



" ["published_at"]=> string(19) "2024-02-28 00:00:00" ["template"]=> string(8) "olympiad" ["id"]=> int(177) ["slug"]=> string(77) "9-11-synyptarga-arnalgan-respublikalyk-olimpiadasynyn-audandyk-kezeni-2915015" ["path"]=> string(64) "/assets/media/zhaalytar/whatsapp-image-2024-02-29-at-091843.jpeg" ["width"]=> NULL ["height"]=> NULL } [1]=> object(stdClass)#696 (9) { ["title"]=> string(147) "Міржақып Дулатұлына арналған Іреспубликалық «Оян, қазақ!» шығармашылық байқауы" ["body"]=> string(1643) "


Қоғам қайраткері, көрнекті ағартушы Міржақып Дулатұлына арналған Іреспубликалық «Оян, қазақ!» шығармашылық байқауында «Оян, қазақ!» аталымы бойынша қатысып, 1орын иеленген 8 «А» сынып оқушысы Асылбекқызы Аймарал, 8 «Б» сынып оқушысы Төлеужанова Алтынай, 3«В» сынып оқушысы Марат Нұрислам Айбарұлы марапатталды. Жетекшісі: Тайшибаева Гульнар Нагимовна ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!


" ["published_at"]=> string(19) "2024-02-27 00:00:00" ["template"]=> string(8) "olympiad" ["id"]=> int(175) ["slug"]=> string(86) "mirzhakyp-dulatulyna-arnalgan-irespublikalyk-oyan-kazak-shygarmashylyk-baykauy-2911933" ["path"]=> string(30) "/assets/media/zhaalytar/62.jpg" ["width"]=> NULL ["height"]=> NULL } [2]=> object(stdClass)#1084 (9) { ["title"]=> string(127) "9-11 сыныптарға арналған республикалық олимпиадасының қалалық кезеңі" ["body"]=> string(2362) "



Жалпы білім беретін пәндер бойынша 9-11 сыныптарға арналған республикалық олимпиадасының қалалық кезеңінің қорытындысы: Қазақ тілі және әдебиет пәні: 9 сынып оқушысы Амангелді Медина 3 орын, дайындаған мұғалімі Хасенова Эльмира.
11 сынып оқушысы Ергалиева Аделя 2 орын, дайындаған мұғалімі Мухтариханова Алуа.
Ағылшын тілі пәні: 10 сынып оқушысы Рысбекова Алия 3 орын, дайындаған мұғалімі Иманбаева Бакытгуль.
Физика пәні: 10 сынып оқушысы Жуматаев Нұрасыл 3 орын, дайындаған мұғалімі Тулкибаева Гульшахар.
Информатика пәні: 10 сынып оқушысы Тәжібай Әміржан грамота, дайындаған мұғалімі Мукушев Жанарбек.
Оқушыларымыз білімнің шыңына жете берсін деп алғыс білдіреміз! ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ !


" ["published_at"]=> string(19) "2024-02-26 00:00:00" ["template"]=> string(8) "olympiad" ["id"]=> int(176) ["slug"]=> string(76) "9-11-synyptarga-arnalgan-respublikalyk-olimpiadasynyn-kalalyk-kezeni-2914842" ["path"]=> string(66) "/assets/media/zhaalytar/whatsapp-image-2024-02-29-at-091804-3.jpeg" ["width"]=> NULL ["height"]=> NULL } [3]=> object(stdClass)#781 (9) { ["title"]=> string(81) "Республикалық Ұлттық география олимпиадасы" ["body"]=> string(3503295) "



7-8 сынып оқушылары арасында Республикалық Ұлттық география олимпиадасының қалалық кезеңінен 8- сынып оқушысы Байжұманова Дария 3 орынмен және 7 сынып оқушысы Апехан Диана грамотамен марапатталды.

Жетекшісі Серікбай Алмара Ғабдолқызы. Оқушыларымыз үлкен жетістіктерге жете берсін! Құттықтаймыз!!!